Kanalizace, čištění, frézování

Provádíme čištění a frézování kanalizací

Zbavíme vás problémů s ucpanou kanalizací rychle a spolehlivě. V rámci služby čištění kanalizace. Disponujeme mobilní technikou. Poradíme si jak s drobnými závadami v domácnostech jako je čištění odpadu, tak s problémy ve veřejných budovách či institucích. Snažíme se nejen odstranit konkrétní závady, ale provedeme revizi kanalizace
(zjištění aktuálního stavu) a navrhneme případně trvalejší řešení.

Frézování kanalizace a potrubí

Pokud klasické čištění kanalizace nezajistí následný dostatečný průtok splašků zarostlým, většinou litinovým potrubím, je nutné toto potrubí vyfrézovat zařízením pro frézování potrubí kanalizace. Při frézování kanalizace je do potrubí spuštěna speciální frézovací hlavice, která je schopná odstranit letité nánosy, nárůsty, beton i prorůstající kořeny v kanalizačním potrubí. Při úspěšném vyfrézování kanalizace jsou přinosem úspory ve smyslu absence nutnosti výkopů kanalizačního potrubí s mnohdy rozsáhlými stavebními pracemi v souvislosti s uvedením stavby do původního stavu. Kromě ekonomického přínosu zároveň nedochází k případnému poškození zeleně na pozemku nad kanalizací.

Pro práci používáme profesionální vybavení. 


Čištění

RIDGID K-5208 Spirálová čistička potrubí 50-200 mm, spirály 32mm a 22mm

Velká síla v malém balení
Nastavení rozsahu spojky bez použití nářadí tak, aby vyhovovala jak spojovaným spirálám 22 mm (7/8"), tak i 32 mm (1 1/4")
Přenosný spirálový systém usnadňující zavádění a vytahování spirál
Rozpojovací klíč Trident pro rychlé oddělení spojek čistících spirál a nástrojů
1248 W motor otáčí 22 mm (7/8") a 32 mm (1 1/4") spojované spirály při 585/700 ot / min
O 71 % menší půdorys a o 35% nižší hmotnost než srovnatelné čističky RIDGID®
Vyčistí odpadní potrubí 50-200 mm až do vzdálenosti 61 m (200')
Interní správa tekutin stroje, pro zamezení nepořádku při práci
Uzavřený přenosný spirálový buben pro ochranu pracovního prostředí
Zajišťovací kolík k zajištění zadní vodicí hadice na svém místě

Tlakové čištění

RIDGID KJ-3100

Benzinová tlaková vodní čistička pro potrubí do 250mm (10˝). V kategorii vysoce výkonných tlakových vodních čističek je RIDGID KJ-3100 jedna z nejvýkonnějších na trhu, navíc na svém úzkém (58cm) dvoukolovém podvozku snadno projede dveřmi standardního rozměru a může velice snadno překonávat těsné zatáčky. Nožním spínačem je možné úplně ovládat průběh tlakového čištění přímo u otvoru odpadu. To uvolňuje obě ruce pro zavádění tlakové stříkací hadice do otvoru odpadu, oblouků a sifonů.

Kamera

ROCAM 4 Plus

Novinka! Největší 10,4" odnímatelný, dotekový monitor na trhu! Integrovaný senzor (33kHz). Inspekční kamera pro trubky ø 70 až 150 mm se zabudovaným senzorem k přesnému určení polohy kamerové hlavy. Odnímatelný monitorovací jednotka pro práci v omezených prostorách. Nahrávání a sdílení fotografií a videí. Software k zaprotokolování. Mechanické samozaměření obrázku. Možné audio komentáře inspekce. WIFI. Čtyřnásobný zoom. Silný posuvný kabel ø 7mm a 65 m dlouhý. Digitální počítadlo metrů. Jednoduchá dokumentace údržby přes WIFI, MICRO-HDMI, MINI-USB nebo SD kartu. Technická data: Display: dotekový 10,4" TFT-LCD - barevný odnímatelný. Typ souborů: JPG/AVI (rozlišení 720 x 600). Pracovní rozsah: 50 - 300mm. Napájení (volitelné): Baterie Li-Ion 18V / 4Ah, výdrž až 6 hodin. Síťový adapter 230V (50-60Hz). Hmotnosť: 18,6 kg. Kamerová hlava: ø 30 mm s 10 LED diodami, voděodolná. Samovyrovnávající obraz. Svítivost: 175 LUX (0,5 m). Délka kabelu: 30 m. Průměr kabelu: 7 mm. Vyměnitelné kabelové bubny 65m, 30m, 8m. Možnost variace s různými kamerovými hlavami.

Ridgid K-1500 SP

Elektrická čistička na spojované spirály pro potrubí do 250mm a do 90m délky. Nejvýkonnější elektrická sekční čistička z výrobní řady, ideální pro odstranění kořenů a velkých ucpávek. Typické aplikace: odpadové a kanalizační potrubí. Rozsah: 50-250mm. Motor: 230V, 1500W. Standartní vybavení: rukavice, rozpojovací klíč, ochranná hadice, klíč imbus, sada 7ks spirál 32mm x 4,6m, koš na spirály - 2ks, kufřík, přímý vrták, trychtýřový vrták, vytahovací vrták, tuková fréza, vrták s pilovými zuby, vrták se žraločími zuby. Hmotnost 120kg.

Kamerový inspekční systém

RIDGID SeeSnake TruSense

INSPEKCE POTRUBÍ Ø 50 AŽ 300 MM DO VZDÁLENOSTI 61 M. Standard má tužší tlačný kabel a je k dispozici v délce až 61 m - což je ideální pro dlouhé linie, zejména ve větších dimenzích s menším počtem ohybů a odboček. Obousměrný komunikační datový link mezi kamerou a monitory řady SeeSnake CSx vybavenými Wi-Fi. Obrazový senzor vysokého dynamického rozlišení (HDR) nabízí jasný, čistý obraz v potrubí i při zhoršené viditelnosti. TILTSENSE™ zobrazuje sklon kamery v potrubí na připojeném monitoru řady CSx. Samonivelační kamerová hlava aby zůstal obraz v kolmé poloze. Robustní ledky s vyskou intenzitou pro výjimečné prohlížení a dlouhou životnost. Výkonná FLEXMITTER® sonda má dlouhý dosah a zachovává schopnost kamery procházet oblouky. Sada přiložených potrubních vodítek centruje kameru v potrubí pro lepší zobrazování.

Rothenberger roloc plus Lokalizátor+TEC modul

Lokalizační modul + základna Roscope i2000, lehce ovladatelný kompaktní ruční přístroj. Aktivní lokalizace sond a potrubí. Různe frekvence: 33kHz, 512 a 650Hz Přesné měření hloubky do 1,5m stlačením tlačítka. Jednoduchá manipulace - krok za krokem vede k danému cíli. Teleskopická funkce umožňuje pohodlný přenos v kufru. Dotekový barevný display: 3.5". Frequence: 512 und 640 Hz, 33 kHz aktivnívní, 50/60 Hz pasivní, napájení: Li-Ionen Akku 3,7 V / 4,2 Ah. Rozměry: 95 x 32 x 30 cm, transportní kufr 67 x 32 x 9 cm. Hmotnost: 1,4 kg. Sada obsahuje: ROSCOPE i2000 základní modul, modul ROLOC PLUS, modul TEC 1000, akumulátor, nabíječka, plastový kufr.