Vybavení

Čištění a frézování

REMS Cobra 32, 22, 16mm

 Stroj pro mnohostranné použití při čištění trubek a kanálů. Omílání řetězy nebo frézování i v těžkých podmínkách, například při potrubí prorostlém kořeny a těžkých inkrustacích. Vysoce flexibilní pro snadný posuv také v úzkých ohybech trubek. Použití pro úzké trubky nebo několikanásobné ohyby trubek. Čistící spirála S se silnějším speciálním drátem především pro těžko odstranitelné ucpání trubek, např. pro rozřezání kořenů.  Rychlootáčivé zařízení, 740 ¹ / min (REMS Cobra 22) resp. 520 ¹ / min (REMS Cobra 32), s dělenými spirálami, pro účinnou, rychlou práci, např. omílání řetězy nebo frézování. I v těžkých podmínkách, například při potrubí prorostlém kořeny a těžkých inkrustacích. Dělené spirály jsou podle potřeby spojitelné až do pracovní délky 70 m (REMS Cobra 22) resp. 100 m (REMS Cobra 32). Žádné nepotřebné otáčení dlouhých čistících spirál.

Kamerový systém 

RIDGID KAMERA SEESNAKE MAX RM200

Speciální kamerový systém, jehož součástí je posuvná kamera zachycující stav potrubí. Průzkum provedený vhodným kamerovým systémem je díky svému pracovnímu rozsahu možno použít ve stavebním průmyslu, ale také v domovních instalacích.
íky nové generaci tlačného kabelu (61 m) a vylepšené mechanice cívky jsou teď inspekce jednodušší jako kdykoli předtím a umožní vám zatlačit kabel dál s menším úsilím.  25 mm ultra kompaktní samovyrovnávací kamerová hlava umožňuje lehčí průchod přes těsné ohyby, při konstantním osvětlení potrubí s velikostí až 8" (200 mm).

Tlakové čištění

RIDGID KJ-3100

Benzinová tlaková vodní čistička pro potrubí do 250mm (10˝). V kategorii vysoce výkonných tlakových vodních čističek je RIDGID KJ-3100 jedna z nejvýkonnějších na trhu, navíc na svém úzkém (58cm) dvoukolovém podvozku snadno projede dveřmi standardního rozměru a může velice snadno překonávat těsné zatáčky. Nožním spínačem je možné úplně ovládat průběh tlakového čištění přímo u otvoru odpadu. To uvolňuje obě ruce pro zavádění tlakové stříkací hadice do otvoru odpadu, oblouků a sifonů.


ČISTIČKA PRO POTRUBÍ

RIDGID K-60

Elektrická čistička RIDGID K-60 na spojované spirály, pro potrubí do 150mm, do 38m délky. Univerzální čistička, vhodná pro čištění všech potrubí v činžovních domech, čistí odpadní potrubí, odpady koupelen, menší kořenové ucpávky, kanalizační potrubí a pod. Přestaviteľná spojka 16/22mm, spojka se nastaví otočením zadní ložiskové příruby. Lze používat se 4 různými průměry spirál: 8, 10 mm (s adaptérem A-17), 16, 22mm. Dodává se s motorem 230V / 700W / 520 ot/min. Bajonetová spirálová spojka. Pro přístup ke spojce a řemenovému převodu stačí odšroubovat 2 šrouby. Ovládací rukojeť spojky pro maximální účinnost a stabilitu. Rozsah: 50-150mm. Standardní vybavení sady: stroj K-60, levá rukavice, ochranná hadice, sada 5 spirál C-10, 22mm x 4, 6m v koši, sada 5 spirál C-10, 16mm x 2, 3m v koši, rozpojovací klíč, přímý vrták, trychtýřový vrták, srdcovitý vrták, vrták se žraločími zuby, vytahovací vrták, v kufříku

DŘEZOVÁ ČISTIČKA

RIDGID K-45AF

Profesionální ruční elektrická bubnová čistička s automatickým posuvem do odpadu i ven, beze změny smyslu otáček spirály. Šetří čas. Čistí odpady 30-75 mm, automatický posuv spirály. Pro odpadní potrubí dřezů, van, umyvadel, sprch, pisoárů a pod. Dodává se s univerzálním motorem 550W,50/60Hz na 230V. Proměnné otáčky: 0-600ot/min. Buben spirály odolný proti nárazům, plastový, ze dvou dílů. Sada spirál 8 a 10mm x 10,7m (spirála 8mm je pevně vybavena soudkovým nástrojem, spirála 10mm má vrtací nastroje vyměnitelné) + 4ks nástrojů (klíč na rozpojení nástrojů a spirál, soudkový vrták, vidlicový vrták a lopatkový vrták) v transportním kufru.

Lokace

Lokalizování a poloha 

Vyhledávací přijímače RIDGID obsahují snadno ovladatelný vizuální mapovací displej, který vám umožní spolehlivě lokalizovat inženýrské sítě a sondy. Používají se s kamerou SeeSnake vybavenou sondovým vysílačem pro lokalizaci hlavy kamery při prohlídce, anebo je lze použít s potrubním vysílačem pro nalezení podzemních inženýrských sítí. Tyto lokátory mohou také nalézt oplachovatelné plovoucí sondy a dálkové vysílače připevněné na tyč čističky nebo čisticí spirálu na odpady.
Lokátor NaviTrack Scout je určený pro řešení nejnáročnějšího vyhledávání dálkového vysílače (sondy) pomocí vícesměrové lokační technologie . Vícesměrová anténní technologie NaviTrack Scout vidí po celou dobu veškerý signál. Stačí jen maximalizovat sílu signálu a našli jste cíl. Žádné nuly nebo falešné špičky, které by komplikovaly vyhledávání.

Zamrazovací zařízení

VIRAX  Siberia

Siberia® zamrazovač umožňuje vyměnit radiátory a ventily bez vypnutí a vypouštění vody z topného systému. Velmi rychle se tvořící led v přípojkách potrubí.

 • Bez znečištění životního prostředí.
 • Silný, HDPE lehké tělo.
 • Zmrazovací kleště jsou vybaveny teploměrem, aby bylo možné lépe sledovat proces mražení.
 • Upevnění upínacími šrouby zabudovanými do kleští je velice rychlé.
 • Nepotřebujete žádné plynové lahve.
 • Snadné přenášení díky boxu s kolečky a skládací rukojeti
 • Velmi krátký čas na zmrazení: rychlá práce
 • Snadné použití díky teploměru zabudovanému do zmrazovacích kleští.

Spirálová čistička potrubí

RIDGID K-5208

Čistěte odtoky od 50 do 200 mm pomocí nejvýkonnější a nejkompaktnější čističky potrubí na trhu. Nová Ridgid Čistička K-5208, 50 do 200 mm. Velká síla v malém balení. Nastavení rozsahu spojky bez použití nářadí tak, aby vyhovovala jak spojovaným spirálám 22 mm (7/8"), tak i 32 mm (1 1/4"). Přenosný spirálový systém usnadňující zavádění a vytahování spirál. Rozpojovací klíč Trident pro rychlé oddělení spojek čistících spirál a nástrojů. 1248 W motor otáčí 22 mm (7/8") a 32 mm (1 1/4") spojované spirály při 585/700 ot / min. O 71 % menší půdorys a o 35% nižší hmotnost než srovnatelné čističky RIDGID®. Vyčistí odpadní potrubí 50-200 mm až do vzdálenosti 61 m (200'). Interní správa tekutin stroje, pro zamezení nepořádku při práci. Uzavřený přenosný spirálový buben pro ochranu pracovního prostředí. Zajišťovací kolík k zajištění zadní vodicí hadice na svém místě.

Kamerový inspekční systém

RIDGID SeeSnake TruSense

INSPEKCE POTRUBÍ Ø 50 AŽ 300 MM DO VZDÁLENOSTI 61 M. Standard má tužší tlačný kabel a je k dispozici v délce až 61 m - což je ideální pro dlouhé linie, zejména ve větších dimenzích s menším počtem ohybů a odboček. Obousměrný komunikační datový link mezi kamerou a monitory řady SeeSnake CSx vybavenými Wi-Fi. Obrazový senzor vysokého dynamického rozlišení (HDR) nabízí jasný, čistý obraz v potrubí i při zhoršené viditelnosti. TILTSENSE™ zobrazuje sklon kamery v potrubí na připojeném monitoru řady CSx. Samonivelační kamerová hlava aby zůstal obraz v kolmé poloze. Robustní ledky s vyskou intenzitou pro výjimečné prohlížení a dlouhou životnost. Výkonná FLEXMITTER® sonda má dlouhý dosah a zachovává schopnost kamery procházet oblouky. Sada přiložených potrubních vodítek centruje kameru v potrubí pro lepší zobrazování.

RIDGID Digitální monitor 

RIDGID Digitální monitor CS12x s Wi-Fi

Monitor RIDGID SeeSnake CS12x přináší veľkou obrazovku, obsahuje funkci dvou baterií a Wi-Fi připojení s možností sdílení nebo záznamu inspekcí do smartfónu s operačním systémem iOS nebo Android.

CS12x je navržen tak, aby vám na zakázkách pomáhal a umožnil pracovat chytřeji a ne s námahou.

Velký displej
12,1" displej s vysokým kontrastem, s rozlíšením 1024x768 je jasný, ostrý a čitelný za denního světla.

- Možnost sledování inspekce více osobami (zákazníkmi)
- Použití jakéhokoliv zařízení (mobilu, tabletu)
- Šetrí čas
- Jednoduché sdílení fotografií a videa z inspekce,

RIDGID digitálny monitor

CS6X s WiFi pripojením

Uvádíme první digitální záznamový monitor se zabudováním WiFi připojením a Bluetooth připojením. S přidanou schopností v reálném čase přehrávat videa z kontroly na mobilním zařízení, tabletu nebo notebooku můžete pracovat ještě efektivněji a rychleji se zákazníky. Možnost připojení na všechny tlačné kabely RIDGID,
Wi-Fi a Bluetooth
Přenos nebo záznam inspekcí na telefony a tablety se systémem iOS a Android s HQx Live aplikací zdarma.
Možnosti uložení.
Zachycuje snímky a videa přímo na USB disk.

Inspekční kamerový systém

Ridgid microDrain D65S/CA-350

Kamerový inspekční systém microDrain se vyznačuje malou velikostí a snadnou manévrovatelností a je vhodný pro prohlídky potrubí o malých průměrech s ostrými ohyby. 
Kompatibilita s více monitory, s existujícími monitory SeeSnake nebo s digitální inspekční kamerou micro CA-300. Lehké a kompaktní provedení má poloviční velikost oproti běžným inspekčním systémům, lehko se naloží do servisního vozidla a přenese na místo práce.

Inspekční kamera CEL-TEC PipeCam 60 Visor

Vysoce výkonná inspekční kamera s Full HD rozlišením. Vyhledáme i malé praskliny a průniky.

FULL HD HD rozlišení 1920 x 1080
Úhel záběru 105°
Otočná kamera o 360° horizontálně a 180° vertikálně
Zabudovaný 512 Hz vysílač pro lokalizaci kamery
4 výkonné LED s 8 úrovněmi osvitu
Manuální ostření od 80 do 1000 mm)
Kvalitní 10.1" LCD displej s rozlišením 1280 x 800.

Čistička trubek a odtoků 2"-4" (50-100 mm)

RIDGID FlexShaft K9-204

Stroje Flex Shaft lze také ovládat během kamerové inspekce v linii záběru a zároveň sledovat, to co čistíte. Žádný jiný expert na měkké ucpávky to neumí

 • ČIŠTĚNÍ OD STĚNY KE STĚNĚ
  Řetězové omílače se rozšiřují až do úplného vyčištění potrubí.
 • SOUČASNÉ POUŽITÍ KAMERY
  Stroje Flex Shaft umožňují použití kamery během práce v potrubí.
 • ZVÝŠENÍ PRODUKTIVITY
  Rychlejší nastavení a vyčištění, rychlé čištění a bateriové pohodlí pro další časové úspory
 • PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ STROJ
  K dispozici je celá řada řetězových omílačů a příslušenství.

Čističky RIDGID FlexShaft využívají specializované řetězové omílače připojené k ohebnému tlačnému nástroji, který se otáčí při vysokých rychlostech pomocí akumulátorové vrtačky s nastavitelnou spojkou (není součástí dodávky) připojené ke středové hnací hřídeli.
Vzhledem k tomu, že se hřídel otáčí uvnitř odolného nylonového pláště, který je umístěn v plně uzavřeném bubnu, vzniká méně nepořádku na pracovišti.

RIDGID FlexShaft K9-102 čistička trubek a odtoků 1 1/4"-2" (32-50 mm)

RIDGID FlexShaft K9-102 čistička trubek a odtoků 1 1/4"-2" (32-50 mm)

Čističky FlexShaft jsou lehké, kompaktní a vysoce efektivní stroje, které čistí stěny trubek a odtoků o průměru 32-50 mm (model K9-102) resp. 50-100 mm (model K9-204). a do vzdálenosti 15,2 resp. 21,3 metru.

Čističky RIDGID FlexShaft využívají specializované řetězové omílače připojené k ohebnému tlačnému nástroji, který se otáčí při vysokých rychlostech pomocí akumulátorové vrtačky s nastavitelnou spojkou (není součástí dodávky) připojené ke středové hnací hřídeli.
Vzhledem k tomu, že se hřídel otáčí uvnitř odolného nylonového pláště, který je umístěn v plně uzavřeném bubnu, vzniká méně nepořádku na pracovišti. 

Sem patří váš dlouhý nadpis

Sem vložte podnadpis

M18 FFSDC16-0 ČISTIČ ODPADŮ SE SPIRÁLOU 16 mm

M18™ FUEL™ SWITCH PACK™ snadné připojení bubnu k systému bez nástroje umožňuje rychle vyměnit velikosti spirál, nebo přidat druhý buben, aby se dosáhlo hloubky 30 m

 • Inteligentní systém REDLINK PLUS™ poskytuje nástrojům a bateriím pokročilou ochranu proti přetížení a jedinečně zvyšuje výkon nástroje při zatížení
 • Bateriový blok REDLITHIUM-ION™ nabízí vynikající konstrukci bloku, elektroniku a provedení se stálou kvalitou, což zajišťuje delší dobu provozu a více provedené práce po dobu životnosti bloku
 • M18™ FUEL™ SWITCH PACK™ snadné připojení bubnu k systému bez nástroje umožňuje rychle vyměnit velikosti spirál, nebo přidat druhý buben, aby se dosáhlo hloubky 30 m
 • Ramenní popruhy umožňují nejjednodušší dopravu na jakoukoliv střechu, odtok, průlez nebo místo čištění
 • Integrovaná bubnová brzda elektronicky rychle zpomaluje buben, umožňuje tak kontrolu a zajišťuje bezpečnost koncového uživatele
 • Elektronický nožní pedál s protiskluzovou svěrkou pro maximální trvanlivost
 • Plně uzavřený buben pro maximální ochranu před nečistotami
 • SWITCH PACK™ buben s kapacitou 8 mm x 23 m spirály s vnitřním jádrem (koaxiální)
 • Přídavné úložiště pro příslušenství nástrojů
 • Kompatibilní s dalšími značkami čisticích spirál
 • Flexibilní bateriový systém: pracuje se všemi bateriemi Milwaukee® M18

RIDGID Elektrická zkušební pumpa, model 1460-E, 9l/min

Rychlá a přesná. Ideální k testování rozsáhlých rozvodů. 3-pístové keramické čerpadlo s pomalým zvyšováním tlaku a dlouhou životností. Dodává se s 1 odpojitelným panelem do 25 Bar s rychlospojkou (panel může zůstat připojen k testovanému rozvodu a čerpadlo se může použit k natlakování dalšího rozvodu pomocí přídavného dalšího panelu z příslušenství). Součástí dodávky je kromě pohonu s čerpadlem i kontrolní panel s vysokotlakou hadicí (G1/2") a manometrem pro dosažení zkušebního tlaku 40 bar, 13 l zásobník na tlakovací kapalinu z nerezavějící oceli. Napětí 230 V. Výkon 1580 W. Vydatnost 9 l/min. Olej SAE 30. Pro vysokotlaké soustavy je k dispozici kontrolní panel s hadicí (G1/2") a manometrem pro dosažení testovacího tlaku 60 Bar (obj. č. 43676)

Vlastnosti:

 • 3-pístové čerpadlo s keramickými písty s pomalým zvyšováním tlaku a delší životností.
 • Rychlospojka k odpojení panelu a nanometru (může zůstat připojený k testovanému rozvodu a čerpadlo se může použít na natlakování dalšího rozvodu pomocí přídavného druhého panelu z příslušenství).
 • Nerezová nádržka (tekutina neobsahující kyseliny).
 • Průtok vody: 9 l / min.
 • Výkon: 1580 W
 • 13 l zásobník na tlakovací kapalinu
 • napětí 230V
 • Olej (SAE 30).

Ridgid K-1500 SP

Elektrická čistička na spojované spirály pro potrubí do 250mm a do 90m délky. Nejvýkonnější elektrická sekční čistička z výrobní řady, ideální pro odstranění kořenů a velkých ucpávek. Typické aplikace: odpadové a kanalizační potrubí. Rozsah: 50-250mm. Motor: 230V, 1500W. Standartní vybavení: rukavice, rozpojovací klíč, ochranná hadice, klíč imbus, sada 7ks spirál 32mm x 4,6m, koš na spirály - 2ks, kufřík, přímý vrták, trychtýřový vrták, vytahovací vrták, tuková fréza, vrták s pilovými zuby, vrták se žraločími zuby. Hmotnost 120kg.

Sem patří váš dlouhý nadpis

Sem vložte podnadpis

Hunter H2

Hunter H2 je jako stvořený pro detekci úniků, které nelze lokalizovat klasickými elektroakustickými metodami nebo pomocí korelátoru. Při použití této metody je tzv. formovací plyn přiveden pod tlakem do potrubí.

V místech, kde uniká voda z vodovodního potrubí nebo z rozvodu ohřevu či topení, je možné aplikovat metodu lokalizace pomocí formovacího plynu (5% vodík, 95% dusík), který není toxický a je nehořlavý. Aplikace plynu je tedy naprosto bezpečná. Vzhledem k tomu, že vodík je nejmenší částicí, dokáže projít většinou materiálů, jako je beton, asfalt a podlahové krytiny. Vodík je lehčí než vzduch, a tak stoupá přímo na povrch, kde ho lze snadno a rychle detekovat a odhalit tak místo poruchy. Díky vestavěné vakuové pumpě je odezva velmi rychlá a na displeji je možné sledovat koncentraci vodíku téměř okamžitě. Podle velikosti koncentrace v jednotlivých měřených bodech lze snadno identifikovat místo s nejsilnější odezvou - místo potenciálního úniku.

ROSCAN 150

Modul ROSCAN 150 poskytuje funkci identifikace thermo-obrazu pro novou
inspekční kameru ROSCOPE® i2000. ROSCAN 150 funguje na principu Overlay -
technologie (přenos reálného obrazu na odpovídající stupen barevné škály obrazu
tepelného). Pomocí této technologie se dají snadno odhalit netěsnosti a praskliny
ve vodovodním potrubí, v tepelných tělesech, podlahových topeních atd. Modul
je dále určen pro identifikaci a analýzu tepelných mostů.
V rozmezí -20 °C až +220 °C vykazuje ROSCAN 150 velmi přesné výsledky

Rothenberger RODRUM

Bubnová čistička potrubí s automatickým chodem spirál pro trubky Ø 70 - 125 mm. Ideální pro firmy HVAC (vzduchotechnika), správce, kanalizační čištění nebo pro použití v domácnostech, stravování a hotelech nebo veřejných budovách.

Vyměnitelný buben bez použití nástroje na různé průměry potrubí
Jednoduché ovládání díky automatickému posuvu spirál dovnitř a zpět
Regulovaný posun a uchycení spirál pouze 1 pákou
Čistý a diskrétní provoz ve srovnání s přenosným mycím zařízením
Součástí dodávky je 6dílná sada 16 mm

Sada ROLeak Aqua 3Plus


Akustické zařízení pro detekci úniků k lokalizaci netěsných měděných, MSR, PEX vodovodních potrubí a lze jej použít jak na podlahy na dlaždice, potěr, parkety a laminát.

Nástupce ROLeak Aqua Plus má navíc další připojení, které umožňuje použití externího podlahového mikrofonu. To enormně rozšiřuje možnosti umístění úniku.

 • Je možná akustická detekce úniku na různých potrubních systémech.
 • Zvyšuje hluk toku a umožňuje lokalizovat úniky
 • Bezdrátový přenos signálu do sluchátek
 • Další externí připojení umožňuje použití externího podlahového mikrofonu
 • Připojení Bluetooth ze zařízení ke sluchátkům zabraňuje nepříjemným zvukům pozadí a umožňuje ovládat hlasitost sluchátek přímo na zařízení. To umožňuje jednoduché ovládání jednou rukou.


Hlavním dodavatelem veškerého profesionálního nářadí je firma

E-mail: info@brixtonprofi.cz            Tel.: +420 603 722 455